Kiekviena draudimo bendrovė kelia skirtingus reikalavimus automobilių apsaugos sistemų lygiams, todėl pirmiausia turite žinote kokioje bendrovėje planuojate drausti automobilį ir tik po to bus galima parinkti atitinkamą apsaugos sistemą Jūsų automobiliui, nes kiekviena bendrovė turi ne tik skirtingus reikalavimus, bet ir skirtingus apsaugos sistemų lygius: 1+ / 1 lygis, 2+ / 2 lygis, 3 lygis ir vis dažniau pasitaikantis 4 lygis. Jeigu jau išsirinkote draudimo bendrovę, kurioje planuojate drausti savo automobilį KASKO draudimu ir žinote kokio lygio signalizacijos yra reikalaujama – užsukite pas mus ir mes nustatysime Jūsų automobilio signalizacijos lygį, jeigu reikės papildomai sumontuosime apsaugos sistemą ir NEMOKAMAI išrašysime pažymą draudimo bendrovei, patvirtinančią Jūsų automobilio signalizacijos lygį.

Siųsti užklausą

Pirmiausia prieš renkantis apsaugos sistemą yra būtina nustatyti ar automobilyje yra gamyklinė apsaugos sistema ir koki ji saugumo lygį atitinką. Naujesnių modelių automobiliuose dažnai būna sumontuota visus reikalavimus atitinkanti gamyklinė apsaugos sistema, todėl tereikia tik išrašyti tai patvirtinančią pažymą.

Draudimo bendrovių apsaugos sistemų lygių reikalavimai
1 lygis Radijolokacinė paieškos sistema SHERLOG Light / Optimum / Premium. Priklausomai nuo draudimo bendrovės papildomai gali būti reikalaujamas nepriklausomas imobilizatorius ir/arba garsinė apsaugos sistema su posvyrio pokyčio jutikliais, tūrio davikliais. Automobilio žymėjimas (registruojamas VĮ „Regitra“).
2 lygis Reikalaujama garsinė apsaugos sistema su autonomine sirena ir posvyrio bei tūrio pokyčio jutikliais. Nepriklausomas imobilaizeris prieš atvirą vagystę su variklio blokada. Automobilio žymėjimas (registruojamas VĮ „Regitra“).
3 lygis Garsinė apsaugos sistema su autonomine sirena ir posvyrio bei tūrio pokyčio jutikliais. Papildomai gali būti reikalaujama nepriklausomo imobilaizerio su variklio blokada arba automobilio žymėjmas (registruojamas VĮ „Regitra“).
4 lygis Garsinė apsaugos sistema arba nepriklausomas imobilaizeris.

*DĖMESIO! Kiekviena draudimo bendrovė turi savo individualius apsaugos sistemų lygių reikalavimus, lentelėje pateikti tik dažniausiai pasikartojantys reikalavimai. Dėl detalesnės informacijos siųskite užklausą.

Jeigu turite klausimų apie automobilių apsaugos sistemas ir jų lygius, bei draudimo bendrovių keliamus reikalavimus – rašykite mums ir pasistengsime atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.

Siųsti užklausą