Kaip veikia radijolokacinė apsaugos sistema SHERLOG?

Miniatiūriniai siųstuvai, kurie veikia radijolokacijos principu yra sumontuojami Jūsų transporto priemonėje ir vagystės atveju, automatizuotu būdu ar davus komandą yra aktyvuojami. Paieškos stacionarūs lokatoriai, automobiliai bei lėktuvai suteikia galimybę nustatyti Jūsų automobilio buvimo vietą ir tai veikia ne tik Lietuvos teritorijoje, bet ir kaimyninėse valstybėse.

SHERLOG SecurityCar sistema suveikia automatiškai, jei juo bando pasinaudoti ne savininkas, bet asmenys, ketinantys jį pavogti. Įrenginio siunčiamų signalų nuslopinti neįmanoma, todėl bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, vogto automobilio paieškos yra labai paprastos, nes signalas aptinkamas ne tik automobilį patalpinus jūriniame konteineryje, bet ir slepiant po žeme ar net betoninėje slėptuvėje.

Atsitikus taip, kad Jūsų automobilis yra pavagiamas, automobilyje įmontuotas daviklis yra aktyvuojamas ir operatyvinio valdymo centras gauna iš jo pavojaus signalą, kurį patvirtina arba paneigia pats transporto priemonės savininkas.

Automobilio buvimo vietą nustato radijo švyturys, po ko, į automobilio buvimo vietą yra siunčiama paieškos tarnyba su policijos žinia. Po nedidelių formalumų, automobilis gražinamas savininkui.

 Su SHERLOG apsaugos sistema taikoma papildoma iki 30% nuolaida KASKO draudimui!

Siųsti užklausą

SHERLOG kainininkas

PAVADINIMAS Sistemos kaina, (įrangos pirkimo atveju, įskaitant montavimą) Sistemos įmontavimas Abonentinis mokestis mokant kas mėnesį Abonentinis mokestis mokant už metus (taikoma 10 proc. nuolaida nuo mėnesinio abonentinio mokesčio) Abonentinis mokestis mokant už 3 metus (taikoma 25 proc. nuolaida nuo mėnesinio abonentinio mokesčio)
Sherlog MINI Comfort* 449EUR įskaičiuotas į pardavimo kainą 27EUR 291EUR 729EUR
Sherlog Optimum Comfort 899EUR įskaičiuotas į pardavimo kainą 36EUR 389EUR 972EUR
Sherlog Premium Comfort 1199EUR įskaičiuotas į pardavimo kainą 37EUR 399EUR 999EUR

* Sistema montuojama tik į antro apsaugos lygio reikalavimų grupei priskiriamus automobilių modelius.

 

Auto palydovinė signalizacija garantuoja ramų nakties miegą

Kiekvienais metais automobilių vagysčių daugėja. Automobilių signalizacijos tampa lengvai perkandamu riešutu vagims, nėra jokios patikimos apsaugos sistemos. Panašiomis mintimis dažniausiai atakuojami automobilių savininkai.

Saugumas — svarbus gyvenimo kokybės rodiklis. Jei gyvensime nuolatinėje panikoje, nesugebėsime dirbti, uždirbti ir įsigyti automobilį. Akivaizdu, kad saugumu dera pasirūpinti patiems. Tinkama ir gera automobilio signalizacija leis lengviau atsikvėpti, o palydovine signalizacija – patikimiausia iš siūlomų rinkoje. Blogiausiu atveju ir KASKO draudimas galėtų pagelbėti.

Palydovinė signalizacija, slapti degimo įrenginiai, draudimas, tai tik techninės priemonės, kurios teoriškai turėtų apsaugoti nuo įvairių rūpesčių. Šioje vietoje nereikia pamiršti ir savęs, nes dauguma progų vagystėms sukuria patys automobilio savininkai. Neužrakintos durelės, neįjungta signalizacija, praviras langas, o ant sėdynės guli skaitmeninis fotoaparatas, su žinomo gamintojo logotipu, gera garso aparatūra ar kiti daigtai, kurie gali pritraukti vagių dėmesį. Juk vagis domina ne tik transporto priemonė, bet ir joje esantis turtas.

Šią problemą gali išspręsti tik pilietiškumas. Geri santykiai su kaimynais ar visuotinis blogio netoleravimas, ilgapirščiams sutrukdys atlikti negražius darbus. Kol mokomės būti aktyviais visuomenės nariais — automobilio patikima palydovinė signalizacija leis išvengti nereikalingų problemų.

Žinoma, viena saugos priemonė viso darbo atlikti nesugeba. Jų komplektas — tai jau iššūkis ir nemenką patirtį turintiems vagims. Visi esame matę filmus, kur ilgapirščiai automobilio signalizaciją geba nuginkluoti dviejų pirštų spragtelėjimu. Panašių situacijų gali pasitaikyti ir kasdieniniame gyvenime, bet jis kupinas netikėtumų ir ilgai ruoštas planas, praturtėti kito asmens sąskaita, gali nueiti šuniui ant uodegos, jei palydovinė signalizacija bus laiku įmontuota į Jūsų automobilį.

Dabartinėje automobilių apsaugos sistemų rinkoje jų pasiūla yra nemaža. Automobilių signalizacijos yra įvairiausių kainų, vienos pasižymi kintamais kodais, kitos nedideliais davikliais ar posvyrio kampo jutikliais. Pasirinkimas nemažas, o kiekviena sistema turi savo pliusų ir minusų. Anksčiau išvardintos sistemos tinka apsisaugoti nuo lengvo grobio ištroškusių chuliganų ar eilinių vagių. Deja, egzistuoja ir paslaptingieji profesionalai, juos sulaikyti ar atbaidyti gali tik geresnės automobilių apsaugos sistemos.

Čia savo darbą puikiai atlieka naujos kartos palydovinės mobilių objektų stebėjimo ir saugojimo sistemos. Jos pranašumas akivaizdus, nes transporto priemonė visada yra sekama palydovo, kuris greitai ir efektyviai pasako, kur tuo metu randasi prapuolęs asmens automobilis. Tokią sistemą drąsiai galima montuoti ir į senesnės laidos automobilį, nes pakeitus jį, šią sistemą nesunkiai įmanoma permontuoti į naujai įsigytą transporto priemonę.

Saugumas — vertybė, kol neišmokome juo pasirūpinti patys, technologinės naujovės šį nemalonų darbą atliks už jus.