Automobilių apsaugos sistemos – KASKO draudimui ir sau

Automobilių apsaugos sistemos yra būtinybė norint apdrausti savo automobilį KASKO draudimu. Kiekvienas savininkas turi pasirūpinti apsaugos sistema atitinkančią draudimo bendrovės keliamus reikalavimus. Priklausomai nuo draudimo bendrovės, kurioje planuojate drausti automobilį, gali būti keliami ir skirtingi reikalavimai apsaugos sistemai. Reikalavimus įtakoja ne tik draudimo bendrovė, bet ir priklausomai nuo Jūsų automobilio markės, modelio ar komplektacijos. Mes ne tik padedame nustatyti koks yra Jūsų automobilio apsaugos sistemos lygis, bet ir padėsime išsaiškinti kokie reikalavimai yra keliami draudimo bendrovės.

 

Norėdami įsigyti Jūsų automobiliui reikalingą apsaugos sistemą visuomet esate laukiami MD Group, kur mūsų specialistai nustatys esamą apsaugos sistemos lygį, padės Jums išsirinkti pačią sistemą, ją sumontuos ir nemokamai išrašys pažymą draudimo bendrovei.

 

Siųsti užklausą

 

Automobilių apsaugos sistemos keliami reikalavimai KASKO draudimui:

Automobilių apsaugos sistemos rekalavimai lietuvos draudime Automobilių apsaugos sistemos rekalavimai if draudime
Automobilių apsaugos sistemos rekalavimai seesam draudime Automobilių apsaugos sistemos rekalavimai bta draudime
Automobilių apsaugos sistemos rekalavimai ergo draudime Automobilių apsaugos sistemos rekalavimai gjensidige draudime
Automobilių apsaugos sistemos rekalavimai compensa draudime

Siųsti užklausą

 

Automobilių apsaugos sistemos

Situacija pažįstama daugeliui, kadangi šiuolaikiniame pasaulyje saugumo garantas yra labai trapus. Nereikia pulti į paniką ir geriau savo mintis nukreipti optimizmo linkme. Tereikia prisiminti patį pirmą automobilį, kurį teko įsigyti. Kiek jis suteikė džiaugsmo, malonių akimirkų bei judėjimo laisvę.

Atrodo, kad optimistams gyvenimo realybė yra nebaisi ir jie niekada nepagalvoja apie patikimą signalizaciją automobiliui. Tik pesimistai, kurie pasaulį mato tamsiomis spalvomis, visada ruošiasi blogiausiam variantui. Nors viskas vyksta atvirkščiai.

Pesimistinės mintys veda prie abejingumo ir dažnas savininkas niekada nesirūpina savo turto saugumu. Kam to reikia? Juk niekas nepadės, vagys geba įveikti visas apsaugos sistemas. Suprantama, kad optimistai pasaulį mato kitomis spalvomis ir jie nuoširdžiai tiki, kad toks nedidelis prietaisas, kaip signalizacija automobiliui, leis ne tik išsaugoti savo turtą, bet ir atbaidys piktų kėslų kupinus asmenis.

Dabartinėje rinkoje nėra vienos signalizacijos automobiliui, kuri būtų pati geriausia. Automobilio savininkas turi pats nuspręsti kokio apsaugos lygio jam reikia. Vieniems užteks elementarių apsaugos sistemų, kurios kaukia, kai lauke pradeda pūsti smarkesnis vėjas, kiti pasirūpins tokia signalizacija, kurią rekomenduoja draudikai, treti nebijos investuoti į modernias apsaugos sistemas (atitinkančias 1-2 kasko lygį), kurios ne tik ne tik praneša savininkui, jei jo transporto priemonei kas nors nutiko, bet ir leidžia ją sekti.

Palydovinė signalizacija sulaukia mažiausiai priekaištų, nes automobilis yra nuolat kontroliuojamas saugos bendrovės operatorių, kurie gali ne tik nuslopinti automobilio variklio darbą, bet ir nurodyti pareigūnams transporto priemonės buvimą 10-15 metrų tikslumu.

Nestandartinė signalizacija automobiliui kartu su papildomu imobilizatoriumi – geras sprendimas, nes ji neleidžia vagiui greitai atlikti savo darbo. Žinoma, dera susimąstyti ir apie „slapukus“. Jei meistras gudrus ir išmanus, šis nedidelis automobilio patobulinimas taps nemalonia staigmena vagims.

Žodžiai — signalizacija automobiliui, neturėtų kelti pesimizmo priepuolių, geriau išlikti optimistu ir pasirūpinti tinkama automobilio apsauga, nes kai turtas saugus, šeimininkas visada jaučiasi laimingas.