Registruotis automobilio remonto paslaugoms

UŽSISAKYTI

Registruotis automobilio remonto paslaugoms

UŽSISAKYTI

Amerikietiškų automobilių perdarymas

Amerikietiškų automobilių eksploatavimas Europoje

Automobiliai, pagaminti JAV teritorijoje arba skirti tai rinkai nėra suderinti su Europoje galiojančiais techniniais automobilių parametrais bei reikalavimais. Prieš įsigyjant automobilį iš JAV turite žinoti, kad neišvengiamai privalėsite atlikti perprogramavimo ir perdarymo darbus. 

Dalis darbų yra neišvengiami ir privalomi prieš registruojant automobilį Europoje.

Galimi amerikietiškų automobilių perdarymo darbai

Skydelio programavimas

Mylių pakeitimas į kilometrus, kuro rodmenys pakeičiami iš galonų į litrus, taip pat temperatūros rodmenys perprogramuojami į celsijaus laipsnius.

Žibintų programavimas

Daugelyje automobilių nebūna priešrūkinio žibinto, kurį privalomai sumontuojame arba adaptuojame prie amerikietiško automobilio. Papildomai sumontuojami ir gabaritiniai žibintai. Daugelyje modelių reikalingas priekinių žibintų perprogramavimas į europinį standartą. 

Galinio posūkio žibintų perdarymas

Reikalinga ir dažnai pasitaikanti modifikacija Amerikietiškuose automobiliuose yra galinių raudonų posūkio žibintų perdarymas į geltonus. Papildomai montuojami ir posūkių signalo žibintai ant priekinių automobilio sparnų bei pakeičiamos spalvos

Registruotis automobilių perdarymo paslaugai

REGISTRUOTIS

Atliekame automobilio registravimo paslaugą

Šią paslaugą sudaro:

  • visų dokumentų ruošimas registracijai
  • važiuoklės, suvedimo tikrinimas
  • dokumentų išrašymas,
  • ekspertizės, TA atlikimas,
  • registravimas, numerių išėjimas

Šiuos darbus atliekame nuolatos ir turime sukaupę nemažą patirtį sprendžiant įvairias problemas. Pasižiūrėkite žemiau į mūsų amerikietiškų automobilių perdarymo darbus.