Automobilių diagnostika kompiuteriu visiems populiariausiems automobilių modeliams. Ištriname klaidas, programuojame papildomas funkcijas, padedame nustatyti gedimus.

Automobilių diagnostika nuo 5 €

automobilių diagnostika

Siųsti užklausą

 

Automobilio diagnostika – būtina

Visi norime, kad mums atliktų tik profesionalią automobilių diagnostiką. Jos metu, būtų naudojama tik tinkami prietaisai su originalia programine įranga, kuri atitinka visus gamintojo reikalavimus.

Būtų gerai, kad šias paslaugas teikiantis autoservisas turėtų ilgą ir didelę patirtį šioje sferoje. Juk tai padeda atlikti darbus iki galo ir išsiaiškinti visus galimus automobilio defektus. Šiuos, kad ir nedidelius reikalavimus, geba atitikti ne visi servisai. Apmaudu, nes automobilis visada susiduria su vienais ar kitais sunkumais, o nuolatinė priežiūra jam yra būtina.

Anksčiau, regis, viskas buvo šiek tiek paprasčiau. Elektronikos komponentų transporto priemonės daug neturėdavo. Tam tikrus gedimus buvo galima nustatyti pasikliaunant savo regos ar klausos galimybėmis. Šiuolaikinis automobilis tapo ypatingai sudėtingu įrenginiu. Jo stabilų darbą užtikrina ne tik patikimai funkcionuojantys mechanizmai, bet ir kitos elektroninės sistemos. Keikti pasikeitusios konstrukcijos ir naujų išmanių komponentų nereikia. Jie padeda greitai nustatyti problemas bei leidžia pamatyti net nedidelį nukrypimą nuo normos. Taip užtikrinamas ne tik efektyvus transporto priemonės darbas, bet ir saugumas.

Automobilių gamintojai deda nemažai pastangų, kad jų sukurtų automobilių elektroninių sistemų eksploatacija būtų patikima ir nepriekaištinga. Gamintojų kaltinti nereikia, geriau paklausti remonto ir priežiūros darbus teikiančios įmonės – kodėl jie nesugeba pasirūpinti naujausia diagnostikos įranga.

Automobilių diagnostika kompiuteriu

Juk kompiuterinės automobilio diagnostikos metu su specialia technika prisijungiama prie elektroninių valdymo blokų. Tada galima tiksliai pamatyti, kaip veikia elektroninė valdymo sistema. Nereikia apsigauti, kad vieną kartą atlikus kompiuterinę diagnostiką, bus pašalinti visi automobilio gedimai. Su diagnostiniu prietaisu nustatomas galimas gedimas. Vėliau reikia imtis papildomų veiksmų, kad būtų pašalintos gedimo priežastys. Šis procesas užtrunka, nes reikia tiksliai nustatyti pagrindinę sutrikimo priežastį, ją pašalinti, diagnostiką atlikti iš naujo, kad būtų galima identifikuoti taisymo metu atsiradusius kitus gedimus. Teisingai ir tinkamai atlikti remonto darbai jiems atsirasti neleis.

Akivaizdu, kad automobilio diagnostikos paslaugomis dera naudotis periodiškai. Net tada, kai atrodo, kad visos sistemos veikia nepriekaištingai. Nereikalingų gedimų išvengti nesunku. Tinkama priežiūra ir specialistų konsultacijos suteikia daug naudos. Savo sveikatą tikrinamės periodiškai, nereikia pamiršti pasirūpinti ir savo transporto priemone. Profesionalus servisas šį darbą atliks nepriekaištingai.