Registruotis automobilio serviso paslaugoms

UŽSISAKYTI

Registruotis automobilio serviso paslaugoms

UŽSISAKYTI

CONNEX signalizacija

Cobra Automotive Technologies – tai pasaulinė automobilių lokalizacijos ir pavogtų transporto priemonių suradimo srities lyderė (SVR – Stolen Vehicle Recovery Service). Šios paslaugos tikslas apima rizikos, susijusios su vis dažniau pasitaikančios automobilio raktelių vagystėmis, sumažinimą, o aukščiausio lygio saugumą, sekant transporto priemonės judėjimą, užtikrina visoje Europoje veikianti infrastruktūra ir platus stebėjimo centrų (SOC) tinklas.

Kodėl Connex?

Connex užtikrina Jūsų transporto priemonės saugumą visoje Europoje bei Rusijoje Baltarusijoje ir Ukrainoje – vagystės atveju automobilio paieška vykdoma greitai ir operatyviai, o Cobra Connex automobilių sekimo sistemos dėka automobilis yra surandamas ir gražinamas jo savininkui per ypač trumpą laiką.

Tai – aukštos kokybės, ilgaamžiškumu ir patikimumu pasižymintis įrenginys, pagamintas pagal transporto priemonių gamintojų reikalavimus, o paslaugų spektras apima net 48 šalis. Šiose šalyse intervencija transporto priemonės vagystės atveju vykdoma nedelsiant. Aukštą paslaugų kokybę užtikrina 24 valandų per parą stebėjimo paslauga, kurią teikia licencijuota transporto priemonių, asmenų apsaugos įmonė.

Prietaise įdiegta SIM kortelė leidžia maksimaliai išnaudoti bet kurį GSM tinklą. Tai reiškia, jog įtaisas turi beveik 100% aprėptį visoje Europoje, naudoja visų mobiliojo ryšio operatorių tinklus bet kurioje teritorijoje.

Jokių papildomų mokesčių: Jums tereikės sumokėti vienkartinį mokestį sutarties pasirašymo metu, todėl galėsite nesirūpinti dėl papildomų išlaidų.

Kas sudaro Cobra Connex sistemą?

  • G4S apsauga 24/7
  • Reagavimas Europa, Rusija, NVS
  • Suveikimas nuo judėjimo esant išjungtam varikliui
  • Suveikimas nuo GPS/GSM signalo slopinimo
  • Suveikimas sabotažas, kai sistemą bandoma ardyti
  • Suveikimas pajudėjus be Vairuotojo Kortelės
  • Full – galimybė matyti automobilio buvimo vietą ir valdyti automobilio apsaugą internetu ir išmaniajame telefone per programėlę myConnectedCar
  • Apps – galimybė matyti automobilio buvimo vietą ir valdyti automobilio apsaugą išmaniajame telefone per programėlę myConnectedCar
  • Full , Apps – galimybė gauti SMS informaciją apie įvažiavimą/išvažiavimą į nustatytą zoną

Connex ID Plus

Atitinka 1 Kasko lygį

Nuo 1215.00 EUR

Connex ID 

Atitinka 1 Kasko lygį

Nuo 1145.00 EUR

Connex 

Atitinka 1 Kasko lygį

Nuo 895.00 EUR

SVR paslauga – sudėtingas sprendimas automobilių vagims, kadangi dėka plataus stebėjimo centrų tinklo (SOC) Jūsų automobilis yra stebimas visur, kur esate. 

Gavus pranešimą, kad automobilis pavogtas, pradedamas procesas, nustatantis transporto priemonės buvimo vietą, o suradus – transporto priemonė grąžinama savininkui.