Automobilių garso aparatūros darbams suteikiama 12mėn. garantija!

Automobilių garso aparatūra yra neatsiejama nuo kiekvieno “ratuoto” muzikos entuziasto

Automobilių garso aparatūra yra pamatinis MD Group kompanijos produktas. Tai byloja įmonės pavadinime esančios raidės “MD” – “Muzikinės Dirbtuvės”. MD Group siūlo įvairiausią  ir sistemų pasirinkimą. Pas mus rasite didelį vaizdo ir garso aparatūrų sistemų pasirinkimą bei galėsite išsirinkti pagal poreikius Jums reikalingą magnetolą ar multimediją, garsiakalbius, žemų dažnių garsiakalbius atskirai ar kartu stiprintuvu, priklausomai nuo Jūsų norų. MD Group atstovauja kokybe pasižyminčia vokiečių garso ir vaizdo sistemų kompaniją AMPIRE.

Apsilankykite mūsų salone ir mes padėsime išsirinkti bei sukomplektuoti Jums tinkamiausią automobilių garso aparatūrą: automagnetolą, DVD multimedijos grotuvą, skaitmeninės televizijos modulį, vaizdo ekraną, garso stiprintuvą, garsiakalbius bei žemų dažnių kolonėlę.

Montuodami automobilių garso aparatūrą mes taip pat rekomenduojame ir galime padidinti Jūsų automobilio garso izoliaciją. Kadangi didžioji dalis triukšmų, atsirandančių priekinėse ratų arkose, patenka į saloną per duris – joms yra būtina pagerinti garso izoliaciją. Papildomi triukšmai gali būti ženkliai sumažinti jeigu durys tinkamai izoliuojamos. Taip pat garso izoliacija pageriną žemų dažnių atkūrimą automobilyje.

Automobilių garso aparatūra

Susisiekime! Bendraukime ir raskime geriausią automobilių aparatūros variantą Jums!

Siųsti užklausą

 

Automobilių garso aparatūra bei garsiakalbiai

Kiekvienas vairuotojas žino koks muzikos stilius jam patinka. Patarti čia nereikia, bet priminti dera, kad net ir geriausias įrašas per prastą automobilio garso aparatūrą skambės siaubingai. Sprendimas elementarus – ją reikia pakeisti. Deja, tai laiko ir nemažai pinigų reikalaujanti investicija.

Šaunu, kai žmogaus biudžetas yra neribotas. Tada kokybės sąskaita niekada nebus taupoma. Bet tai dar nereiškia, kad nedidelio biudžeto savininkas negali įsigyti gerų ir kokybiškų automobilinių garso kolonėlių.

Garsiakalbiuose jokios paslapties nėra, jie skirstomi į tris tipus: plačiajuosčiai, koaksialiniai ir komponentiniai. Plačiajuosčius garsiakalbius montuoja automobilių gamintojai. Jie nebrangūs, bet gera garso kokybe niekada nepasižymi. Protingiausias pasirinkimas yra komponentinis tipas, nes garso kokybė bus labai gera. Nereikia pamiršti ir savo mėgiamos muzikos tipo, tada galima optimizuoti visą sistemą ir džiaugtis švariu ir maloniu garsu.

Kuo didesnis garsiakalbio skersmuo, tuo žemesnius garsus jis gali išgauti. Jei reikia žemo, tai jokiu būdu nesusigundykite 10 cm skersmens garsiakalbiais. O geresnė garso kokybė įmanoma su sudėtingesne difuzoriaus konstrukcija. Bet visa technika bus bevertė, jei sumontuosite ją nekokybiškai bei nepasirūpinsite padoriu stiprintuvu.

Akivaizdu, kad automobilių garso aparatūra su gerais garsiakalbiais reikia ne tik protingai pasirinkti, bet ir tinkamai sumontuoti. Patyręs meistras šį darbą atliks greitai ir kokybiškai. Nereikia nuverti ir savo galimybių. Kai kurie asmenys mėgsta krapštytis prie savo automobilio. Tvarkingai sumontuoti aparatūrą nėra labai sudėtinga. Deja, pasitaikiusios montavimo klaidos gali nemažai kainuoti, darbą vis tik verta patikėti patyrusiems specialistams.

Nereikia pamiršti ir kitų komponentų – stiprintuvų, kondensatorių, „subų“, o svarbiausia kokybiškų laidų. Prietaisai tarpusavyje turi derėti. Laidai negali likti paskutinėje vietoje, nes per juos keliauja garso signalas, tad jei nusprendėte sutaupyti, to nedarykite šioje sferoje.

Automobilių garso aparatūra yra apsupta skirtingų mitų. Vieni teigia, kad tik bepročiai į ją investuoti gali, kiti tyliai taupo ir ruošiasi šiam žingsniui. Abejoti automobilio garso apartūra ir jos teikiamu malonumu neverta. Geriau yra įsigyti, pabandyti, tikrai susirgsite geros aparatūros liga. Taupyti pradėsite ir Jūs.