Registruotis automobilio serviso paslaugoms

UŽSISAKYTI

Registruotis automobilio serviso paslaugoms

UŽSISAKYTI

Keyless Apsauga

Automobilio rakto apsaugos sistema: Keyless Protector

Keyless protector apsaugos sistema apsaugo nuo retransliavimo tipo vagysčių. Su baterija montuojama mikroschema, kuri turi giroskopą (judesio daviklį). Padėjus raktą ir jo nejudinant po 0.5–3 min (priklauso nuo rakto) sistema išjungia automobilio raktą,   jis nebeskleidžia jokių signalų ir jo nebegalima nukopijuoti.

Keyless Protector automatiškai apsaugos jūsų automobilio raktą! Jums palikus  automobilį apsauga užtikrina, kad rakto retransliavimas nebus perimtas. 

Keyless Protector nuo 120 EUR

REGISTRUOTIS

Keyless retransliavimo automobilio vagystė

Keyless tipo raktai leidžia patekti ir užvesti automobilį turint raktą tiesiog prie savęs. Retransliavimo atakos dažniausiai įvyksta kuomet „Keyless tipo raktas būna padėtas namuose: rankinėje, piniginėje ar tiesiog kišenėje, dalyvaujant dviem asmenims kurie turi radijo dažnių skenavimo ir retransliavimo įranga.

Vagystė įvyksta kuomet ilgapirščių turimas prietaisas pagauna skleidžiamą rakto atrakinimo signalą. Nuotolinių būdų jis perduoda signalą į kito vagystėje dalyvaujančio asmens turimą įrangą, kurioje signalas sustiprinamas ir retransliuojamas į automobilio imtuvą.

Automobilio apsaugos sistema į retransliuotą signalą sureaguoja taip, lyg prie jo būtų priartėjęs savininkas su raktu. Automobilis tampa pažeidžiamas, vagis gali nekliudomas į jį patekti ir užvesti variklį bei išvažiuoti.

Retransliavimo tipo atakos kelią pavojų visiems automobiliams turintiems „Keyless“ sistemą.

Apsaugokite savo automobilį įmontuojant KEYLESS Protector apsaugą!