Registruotis automobilio remonto paslaugoms

UŽSISAKYTI

Registruotis automobilio remonto paslaugoms

UŽSISAKYTI

Antiradarai ir detektoriai

Antiradarų montavimas ir pardavimas

Mėgstantiems greitį pravers antiradarai ir radarų detektoriai. Antiradaras ir detektorius garsiniu ir šviesos signalu informuoja apie veikiantį radarą automobilio kelyje. Išgirdęs signalą vairuotojas turi trumpą laiko tarpą  sureaguoti ir sumažinti automobilio greitį iki leistino.

Kaip veikia radaras?

Eismo radarų vienetai siunčia platų radaro spindulį, panašų į nematomą prožektorių. Radaro spindulys plečiasi važiuojant ir išmatuojamas kelių šimtų metrų pločio kilometro atstumu. Taigi eismo radaro įrenginys vienu metu „mato“ beveik visus automobilius. Radaro spindulys patenka į artėjančius automobilius ir atsispindi atgal į radaro bloką, kuris gali apskaičiuoti greitį pagal atitinkamus atspindžius. Radarą galima naudoti iš nejudančio ar judančio policijos automobilio.

Radarų klaidos

Nors eismo radaras priima atspindėtus signalus iš visų netoliese esančių automobilių, jis neturi galimybės parodyti visų skirtingų greičių ir net negali nuspręsti, kuris automobilis važiuoja kuriuo greičiu. Tiesą sakant, eismo radaras rodo tik vieną numerį, dažniausiai stipriausio atspindėto signalo greitį. Jei visos transporto priemonės būtų identiškos, stipriausias atspindys būtų iš artimiausio automobilio. Tačiau skirtingos transporto priemonės atspindi skirtingą radaro signalo kiekį.

Dėl šio būdingo eismo radaro trūkumo pareigūnas galėjo apžiūrėti jūsų automobilį, o jo radaro blokas iš tikrųjų stebėjo didelio sunkvežimio greitį toli kelyje. Kadangi jo radaras neparodo, kurią transporto priemonę jis skaito, policijos pareigūnas gali klaidingai manyti, kad jūs esate atsakingas už rodomą greitį.

Registruotis antiradaro montavimui

REGISTRUOTIS

Kaip išsirinkti antiradarą?

Antiradaro pasirinkimas gali būti sunkus sprendimas, nes jie nėra pigūs, o rinkoje yra daugybė skirtingų modelių. Pigesni modeliai paprastai būna ne tokie tikslūs ir labiau linkę į klaidingus rodmenis, tuo tarpu brangesni ir aukščiausio lygio antiradarai gali pasiūlyti papildomų technologijų, pritaikytų būtent Lietuvos policijos naudojamiems greičio matavimo prietaisams.

MD Group montuojami Antiradarai yra patikrinti GENEVO kūrėjų greičio matavimo prietaisų detektoriai.

Genevo LT One yra pirmasis specialiai Lietuvai pritaikytas radarų detektorius. Pagamintas naudojant Europoje pasiteisinusią platformą ir ištobulintas entuziastų Lietuvoje. Šis detektorius yra labai gerai vertinamas tų, kuriems tai pirmasis detektorius, nes Genevo LT One yra , tačiau pavojingiausius radarus aptinka  iš optimalaus atstumo. Genevo LT One taip pat turi kokybišką GPS duombazę, todėl vairuotojas yra informuojamas apie vidutinio greičio kameras, stacionarius fotoradarus ar raudonos šviesos kameras visoje Europoje.

Kuriant Genevo LT One, pagrindinis tikslas buvo turėti įperkamą detektorių, su labai geru filtravimu, bet vis dar pakankamu radarų gaudymo atstumu. Pridėjus GPS duombazės galimybes, Genevo LT One yra tobulas pasirinkimas vairuotojui, norinčiam patikimo ir įperkamo detektoriaus, kuris solidžiai atliktų savo užduotį daugelyje situacijų. Norintieji maksimalių gaudymo atstumo daugelyje situacijų, turėtų pagalvoti apie patobulintą modelį – Genevo LT One Plus.

290 EUR

Genevo LT One Plus yra pats jautriausias radarų detektorius GENEVO šeimoje. Tai yra smarkiai patobulinta Genevo LT One versija. Išoriškai skiriasi tik ekrano ir korpuso spalva, “Plus” turi raudoną ekraną vietoje geltono.

Tačiau didžiausi patobulinimai yra viduje. Lyginant su baziniu Genevo LT One, inžinieriai padidino antenos jautrumą. Genevo LT One Plus jautrumu lenkia visus aukštos klasės konkurentus iš Escort ir Beltronics. Dėl jautrios antenos Plus lengviau aptinka silpnus signalo atspindžius, todėl aptinka užtikrinčiau iš galo arba kai matuojama iš už posūkio. Jei norite mobilaus detektoriaus turinčio jautriausią radarų anteną, su geru filtravimu, lietuviškais veikimo algoritmais ir protinga kaina – Genevo LT One Plus yra jūsų pasirinkimas. Vis tik “Plus” modelis yra labiau pritaikytas aptikti klasikinius (senesnius radarus). Norintieji maksimalių gaudymo atstumų net ir prieš pačius naujausius ar net ateities radarus, turėtų pagalvoti apie mūsų geriausią modelį – Genevo LT One Plus M.

500 EUR

Kuo skiriasi Genevo LT One M ir Genevo LT One Plus M?

Genevo LT One M naudojasi dviejų kitų Genevo detektorių dalimis. K ir Ka banga pasiskolinta iš ekonomiškojo  „LT One. O Gatso ir MR bangų gaudymas pasiskolintas iš flagmano LT One Plus M. Tikėtina, jog naujausius (būsimus) matuoklius LT One M aptiks puikiai, o senus K ir Ka bangos matuoklius (galimai nebe tokius populiarius) aptiks iš vidutiniško atstumo.

Genevo LT One Plus M – 2018/2019 metų radarų detektorių flagmanas.

M modelis taip pat be vargo aptinka naujausius Multaradar CD/CT radarus ir net aktyvavus pačius stipriausius filtrus gaudymo atstumas siekia 300–1000 m. Be to, aptikęs šiuos radarus Genevo LT One Plus M praneša ne paprastu, o unikaliu “Gatso” ar “MR” pranešimu, tad vairuotojas daugeliu atveju gali būti tikras, kad signalas nėra klaidingas. Jei ieškote be kompromisų pačio geriausio radarų detektoriaus kelionėms po Lietuvą ar Europą, Genevo LT One Plus M būtent Jums.

750 EUR

Genevo LT One M – 2019 metų rudens naujiena. Šis detektorius kurtas atsižvelgiant į greičio matuoklių naujienas ir stengiantis išlaikyti draugiškesnę kainą lyginant su pačiais brangiausiais detektoriais. Tai yra supaprastinta flagmano Genevo LT One Plus M versija arba patobulinta bazinio detektoriaus Genevo LT One versija. Šis detektorius gali iš didžiausio atstumo aptikti naujausius Gatso ar Multaradar matuoklius, tačiau senesnių matuoklių (K ir Ka banga) aptikimo atstumas yra mažesnis.

550 EUR