Registruotis automobilio remonto paslaugoms

UŽSISAKYTI

Registruotis automobilio remonto paslaugoms

UŽSISAKYTI

Dension

Kas Yra Dension?

Dension yra sprendimas, kuris leidžia automobilyje naudotis laisvų rankų įranga, transliuoti muziką bevieliu Bluetooth ryšiu. Prijunkite „iPod” ar „iPhone” prie automobilio radijo sistemos naudodami specialius transporto priemonės adapterius. Taip pat galite prijungti savo mobilųjį telefoną, kad galėtumėte skambinti laisvų rankų įranga!

Dension palaikomi įrenginiai yra „iPhone”, „Android” išmanieji telefonai, „Samsung” ir „Windows mobile”. Geriausia garso kokybė ir naršymo funkcijos yra prieinamos tik iš DENSION!

Montuojant Dension automobilio interjeras nepakis!

Montuojant nesvarbu kokio modelio Dension sprendimą – automobilio interjeras išlieka nepakitęs, o garsas girdimas tiesiogiai per automobilio garso sistemą. Tam, kad prietaiso valdymas būtų dar patogesnis, Dension palaiko teksto rodymo funkciją – informaciją apie grojamą kūrinį, muzikos kūrinių sąrašą matysite automagnetolos arba prietaisų skydelio ekrane. Šis Dension produktas yra puikus sprendimas automobiliams, kuriuose yra naudojama “MOST” šviesolaidžių sistema (MOST – tai su Gateway 500 suderina šviesolaidžio sistema, kuri įprastai naudojama BMW, Mercedes-Benz, Porsche, Audi ir kitų gamintojų automobiliuose). 

Pasitikrinkite kurie Dension produktai tinka Jūsų automobiliui

Ne visi Dension produktai gali tikti Jūsų automobiliui. Prieš užsakydami – būtinai pasitikrinkite! Pasirinkite Jūsų automobilio gamintoją, modelį, metus, tuomet – turimą automagnetolą. Sistema parodys, kurie Dension produktai Jums tinka.