LED lemputės Jūsų žibintuose nuo 80 € su įmontavimu!

LED lemputės – šviesiausias ir saugiausias pasirinkimas

LED lemputės daugelį yra pakerėję savo ilgaamžiškumu, šviesos stiprumu, ekonomiškumu ir ekologija.

Jos šviečia ilgai, naudoja mažai energijos. Kiekvienais metais LED lemputės šviečia vis stipriau, vis ilgiau ir už tai kiekvienais metais mes mokame vis mažiau.

Labai svarbu yra pasirinkti teisingą šviesos šaltinį, kuris pakeis šiuo metu Jūsų automobilyje naudojamas halogenines lemputes. Dažnai paskutiniu metu žmonės į savo automobilius renkasi LED lemputes. LED lemputės naudoja žymiai mažiau energijos, nei halogeninės lemputės. Ir šviečia LED lemputės automobiliuose stipriau net nei XENON lemputės. Nors visai neseniai XENON buvo pati stipriausia įmanoma šviesa automobiliams.

LED lemputės buvo sukurtos padidinti vairuotuojų matomumą ir saugumą tamsiu paros metu. Šių lempučių sukuriama šviesa yra daugiau, nei du kartus ryškesnė už paprastų halogeninių lempučių ir žymiau ryškesnė už XENON lemputes. LED naudoja tik 30W, o paprasta halogeninė – 55W. Taip jūs tausojate savo automobilio resursus. Dėl šios priežasties jos tarnaus žymiai ilgesnį laiką.

led lemputės žibintuose

Susiekime! Bendraudami rasime geriausią variantą Jums ir Jūsų automobiliui

Siųsti užklausą

 

LED šviesos šaltinis vis labiau yra naudojamas automobiliuose. Kiekvienais metais vis daugiau automobilių iš gamyklos išvažiuoja jau su įmontuotais LED žibintais. Naujausios kartos MERCEDES BENZ S klasės automobilis buvo pirmasis, kuriame buvo tik LED šaltinio apšvietimas. Dabar turbūt nesutiksi net pigiausios klasės naujo automobilio, kuriame nebūtų LED lempučių.

Viso to pradžia įvyko 1990 metais, kai automobiliuose pradėti yra montuoti papildomi STOP žibintai, kuriuose buvo naudojamas LED lempučių apšvietimas. Ir tai buvo ne tik naujausias mados klyksmas, bet tuo pačiu ir nauji saugumo standartai, nes šie papildomis STOP LED žibintai įsijungdavo žymiai greičiau, nei paprastos halogeninės lemputės, naudotos STOP žibintuose. Ko pasekoje iš paskos važiuojantys automobiliai daug greičiau suprasdavo, kad priekyje esantis automobilis pradeda stabdyti.

Ištobulėjus LED žibintams – 2000 metais jie pradėti naudoti ir automobilių galiniuose žibintuose. Jie atliko tą pačią misiją, kaip ir papildomi žibintai – daug greičiau iįijungdavo, šviesdavo daug stirpriau ir nepalyginamai ilgiau. Visiems klientams tai labai patiko ir jie buvo pasirengę už visą tai mokėti nemažas papildomas pinigų sumas.

led lemputės

LED lemputės pagrindiniams žibintams, gabaritams, numerių apšvietimams ir ne tik!