Registruotis automobilio remonto paslaugoms

UŽSISAKYTI

Registruotis automobilio remonto paslaugoms

UŽSISAKYTI

Automobilių kabliai

Kabliai visiems automobilių tipams

Savo klientams siūlome laiko patikrintus didžiausio Lenkijos automobilių kablių gamintojo – firmos „Auto-Hak“ produkciją, ši firma gamina daugiau nei 600 tipų automobilinių kablių. Taip pat prekiaujame ir didžiausio Vokietijos gamintojo firmos „WESTFALIA“ produkcija. Mes parinksime Jums tinkamiausia sprendimą iš daugiau nei 2000 pozicijų asortimento.

Teisingas automobilio kablio pasirinkimas

Tereikia žinoti didžiausią leidžiamą priekabos svorį, o tada kablio apkrovą nustatyti jau nesudėtinga, kadangi kablys turi išlaikyti turimą priekabą. Nebijokite pasikonsultuoti, mūsų konsultantai yra linkę padėti ir patarti.

Patarimų klausyti visada dera, nes kiekvieną dieną važinėti su prie automobilio pritvirtintu kabliu – nenaudinga. Tam tikrose šalyse važinėti su kabliu be priekabos negalima. Avarijos metu gali būti sugadinta kėbulo konstrukcija. Su šia problema geriau nesusidurti. Rinkoje yra kablių, kuriuos galima lengvai nuimti vienos rankos pasukimu. Žinoma, jis gali ir praversti. Vairuoti atbuline eiga niekada nebuvo labai lengva, kablys padeda nedidelio stuktelėjimo metu išsaugoti sveiką bamperį. Beje, jis nelabai patinka ir parkingo sistemai, nes davikliai šį prietaisą gali identifikuoti kaip kliūtį. Teks klausytis nemalonaus pypsėjimo, jei neatidžiai pasirinksite. Problemos nebus, jei nenaudojamą automobilio kablį pašalinsite.

Kablio montavimas Nuo 80 EUR

REGISTRUOTIS

Automobilių kablių montavimas Kaune, suteikiama 12 mėn. garantija

Kablio montavimas – nesudėtinas uždavinys

Kablio montavimas – nesudėtingas uždavinys, bet visada reikia sekti instrukcijoje esančius nurodymus, kadangi kiekvienas modelis reikalauja kitokio tvirtinimo būdo. Aklai pirkti šio produkto nereikėtų, nes montuojant gali tekti pjauti bamberį ar keisti automobilio konstrukciją. Šie darbai reikalauja laiko ir papildomų išlaidų, kablio teikiama nauda norime naudotis čia ir dabar.

Žinoma, yra ir kitų gabenimo būdų. Daiktus ir krovinius galima gabenti ant automobilio stogo. Deja, šis būdas padidina kuro sąnaudas, pablogėja automobilio aerodinaminės savybės, kyla grėsmė kitiems eismo dalyviams.

Auto kablys – protingas pasirinkimas, kai norime ne tik kaimyno automobilį iš pusnies ištraukti, bet saugiai pergabenti dviračius, vandens ar keturračius motociklus, bei pasiimti nedidelei išvykai namelį ant ratų. Dauguma pasaulio vairuotojų pamėgo kompaktiškus automobilius,jų kuro sąnaudos nedidelės, bet didele, talpia bagažine jie pasigirti negali. Papildomus daiktus galima saugiai tempti, reikia tik įsigyti patikimą automobilio kablį. Estetinio automobilio vaizdo jis nesugadins, o nauda akivaizdi.