Registruotis automobilio serviso paslaugoms

UŽSISAKYTI

Registruotis automobilio serviso paslaugoms

UŽSISAKYTI

Variklių remontas Kaune

MD Group atlieka variklio techninį aptarnavimą ir remontą.

Variklio techninis aptarnavimas

Nuo einamosios variklio patikros priklauso pačio automobilio bei variklio ilgaamžiškumas. Kiekvienas vairuotojas privalo stebėti, ar jo automobilio variklyje netrūksta tepalų, aušinimo, stabdžių skysčių, ar dar nėra būtinybės keisti šių skysčių bei pagrindinio arba paskirstymo, generatoriaus diržų bei įtempėjų, aušinimo sistemos siurblio.

Paskirstymo diržų keitimas ir remontas

Paskirstymo diržų keitimas yra būtinas norint užtikrinti sklandžią važiavimo kokybę ir tinkamą variklio darbą. Įvairūs automobilių gamintojai nurodo skirtingą paskirstymų diržų keitimo intervalą – nuo 50 tūkst. kilometrų iki 100 tūkst. kilometrų.

Tačiau yra būtina atkreipti dėmesį, kad kartais paskirstymo diržai nusidėvi daug greičiau negu nurodyta gamintojo. Nutrūkus variklio paskirstymo diržui, jis gali  pridaryti daug žalos pačiam varikliui, nes tam tikros dalys pradeda veikti netinkamai ir nestabiliai, o tas priveda prie automobilio kapitalinio remonto, kurio metu keičiamos variklio žvakės, tepalai variklyje ir greičių dėžėse, oro bei kuro filtrai, paskirstymo dirželiai ir guoliai, tarpinės, reguliuojami vožtuvų tarpeliai, keičiamos variklio galvos, išmetimo ir įsiurbimo kolektorių bei karterio tarpinės, žiedai, matuojama variklio kompresija ir papildomi darbai.

Registruotis variklio techniniam aptarnavimui

REGISTRUOTIS