Registruotis automobilio serviso paslaugoms

UŽSISAKYTI

Registruotis automobilio serviso paslaugoms

UŽSISAKYTI

Apsaugos sistema PANDORA

Pandora – komforto, transporto monitoringo ir apsaugos sistemos sprendimas!

Pandora Smart – tai komforto, transporto stebėjimo ir apsaugos sistemos sprendimų paketas su imobilaizerio funkcija ir savininko identifikatoriumi (kortele). Tam, kad galėtumėte valdyti sistemą savo išmaniuoju telefonu ir gauti automobilio parametrus, informaciją apie jo būseną ir įvykius, pakete yra integruotas naujausias 3G GSM modemas.

Pandora Smart beraktė automobilio užvedimo sistema konkrečiam modeliui nustatoma individualiai, pagal automobilio markę, modelį ir metus. Būtina pasikonsultuoti dėl suderinamumo su mūsų vadybininku telefonu:

Skambinti vadybininkui

Pandora Smart Auto komplektą sudaro

Automobilio apsauga

Pandora Smart Auto komplekte yra apsauga su integruotu imobilaizeriu, savininko identifikavimo kortelė, ryšio kanalas, šifruotas „dialoginiu“ algoritmu atskirai kiekvienai sistemai. Taip pat šiame komplekte yra integruoti smūginis ir judesio jutikliai, 3D akcelerometras, kurie naudoja išsamius algoritmus.

Pandora Smart Auto stebi kiekvieną jautrią sritį – duris, bagažinę, gaubtą, jutiklius, stabdžių pedalą, įtampą ir t.t.

Automobilio užvedimas

Automobilio užvedimo metu aktyvuojamas gamyklinio imobilaizerio „apėjimas“, saugiu algoritmu atjungiami sistemos vidiniai apsaugos davikliai. Esant įjungtam automobilio varikliui, transporto priemonės saugumas išsaugomas.

Automobilio užvedimas galimas tiek per mobiliąją telefono programėlę, tiek kompiuterio pagalba, pagal automobilio temperatūrą, nustatytą grafiką ar akumuliatoriaus įtampą.

Mobilioji programėlė

Mobiliosios programėlės arba nemokamos internetinės prieigos pagalba, galite sekti savo automobilio būseną, kuro lygį, temperatūras, akumuliatoriaus įkrovą, stebėti įvykių istoriją ir maršrutus, keisti sistemos nustatymus bei valdyti automobilį.

PANDORA Smart apsaugos sistema automobiliui Nuo 570.00 EUR

UŽSAKYTI

Pandora Camper

Ši apsaugos-paslaugų sistema yra specialiai sukurta apsaugoti jūsų namelį ant ratų. Sistema užtikrina patikimą salono ir gyvenamosios patalpos saugumą, nes yra optimalus specialių belaidžių jutiklių rinkinys: judesio, nutempimo, atidarymo jutikliai. Specialus „buvimo namuose“ režimas apsaugo gyvenamąsias patalpas ir bagažo skyrius net tada, kai savininkai yra namelio viduje.

Pandora Camper apsaugos sistema Nuo 990.00 EUR

UŽSAKYTI

Pandora SMART Moto

Moderniausia motociklų apsaugos sistema, sukurta specialiai motociklams apsaugoti. Vandeniui nepralaidžiame korpuse yra integruotas GPS imtuvas ir GSM / GPRS modemas. „Bluetooth“ modulis taip pat yra integruotas į „Pandora Smart Moto“, leidžiantį jį visiškai valdyti ir nustatyti iš savo išmaniojo telefono. Naudodamas ypač mažą energijos suvartojimą, „Smart Moto“ pilnai veikdamas sunaudoja tik kelis miliamperus, leisdamas motociklui stovėti ilgą laiką.

Pandora SMART Moto Nuo 690.00 EUR

UŽSAKYTI

Pandora Professional 

Professional yra  naujausia “Pandora” sistema iš aukščiausio lygio apsaugos sistemų. Sistema sujungia pažangiausius programinės įrangos bei techninius sprendimus automobilių apsaugos sistemų srityje. Sistemos baziniame vienete yra didžiausias integruotų komponentų skaičius. Tuo pačiu metu jis yra toks mažas, kad gali tilpti į rankos delną.
Sistemoje yra dviejų krypčių nuotolinio valdymo pultas ir du radijo bangų identifikatoriai. “Pandora Professional” leidžia jums valdyti savo automobilį ir gauti visą informaciją apie tai naudojant mobilią aplikaciją arba “Bluetooth” ryšiu. Šioje sistemoje taip pat yra blokavimo radijo relė ir nuotolinio variklio užvedimo relinis modulis.

Pandora Professional Nuo 1100.00 EUR

UŽSAKYTI