Registruotis automobilio remonto paslaugoms

UŽSISAKYTI

Registruotis automobilio remonto paslaugoms

+370 622 11111

UŽSISAKYTI

Automobilių vaizdo aparatūra

Montuojame DVD grotuvus, TV imtuvus, papildomus monitorius

Automobilių vaizdo aparatūros montavimas

Automobilių vaizdo aparatūra ir sistemomis užsiimame nuo pat įmonės įkūrimo pradžios. Mūsų patyrę specialistai padės išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį lubinį, sėdynės atlošo monitorių, multimediją, DVD grotuvą, TV imtuvą. Priklausomai nuo Jūsų poreikių – mūsų specialistai Jums pasiūlys optimaliausią variantą. Mūsų asortimente siūlomi monitoriai, DVD grotuvai ir TV imtuvai yra kokybe pasižyminčio vokiečių gamintojo AMPIRE prekinio ženklo.

TV imtuvas skaitmeninei televizijai

Siūlome kelionės metu mėgautis Jūsų mėgstamomis televizijos programomis automobilyje. Skaitmeninis TV imtuvas yra prijungiamas prie automobilio multimedijos centro ar papildomo monitoriaus.

MD Group parduodami skaitmeninis TV imtuvas užtikrins kokybišką televizijos transliaciją važiuojant net ir 250 km/h greičiu.  Siūlomi TV imtuvai leis mėgautis aukščiausios raiškos Full HD kokybės vaizdu ir visomis skaitmeninės televizijos galimybėmis, kad ir kur būtumėte. Taip pat, jeigu naudojatės GALA televizijos paslaugomis, užsisakę papildomą kodavimo kortelę, visus jų siūlomus kanalus galėsite stebėti ir savo automobilyje. Galimybė papildomai suprogramuoti automobilį, jog žiūrėti galėtumėte ir važiuodami.

Registruotis automobilio vaizdo įrangos montavimui

REGISTRUOTIS

Automobilių vaizdo sistemų montavimas

Nuo 70 EUR

užsakyti

TV Imtuvo montavimas

Nuo 300 EUR

užsakyti

DVD grotuvas automobilyje

Kiekviena smulkmena gyvenimą padaro lengvesniu. Automobilių vaizdo aparatūra ar DVD grotuvas automobiliui iš pradžių gali pasirodyti kaip nereikalinga prabanga, bet pabandžius vieną kartą, greitai supranti, kad šis prietaisas yra nepamainomas pagalbininkas ilgoje ir kartais nuobodžioje kelionėje.

Tam tikri asmenys DVD teikiamus malonumus jau linkę laidoti. Sako, kad ši technologija netolimoje ateityje taps nepaklausia. Spėjimus palikime nuošalyje, geriau gyventi šia diena, nes DVD technologija jau nebe prabanga.

Garso ir vaizdo technika nieko nebestebina. Automobilis ne išimtis, nes jame kelionės metu galima ne tik pramogauti, bet ir pailsėti. Tereikia užsukti į firmą, kuri prekiauja automobilių garso ir vaizdo aparatūra ir greitai sužinosite, kaip šią technologiją galima patogiai ir nebrangiai įmontuoti savo turimoje transporto priemonėje.

Suprantama, kad montavimo darbus geriausia yra patikėti specialistams, nes jie geba viską įrengti profesionaliai. Pats prietaisas, žinoma, pareikalaus pirminės investicijos. Jos baimintis nereikia, nes laimingas keleivis ant galinės sėdynės patinka visiems.

Patarti, kurio gamintojo grotuvai yra patys geriausi, beveik neįmanoma. Čia kiekvienas asmuo gali pasirinkti pagal savo poreikius ir finansines galimybes. Aišku, jei norite žiūrėti filmus, reikia ir monitorių bei geros garso aparatūros, kad pojūčiai neblėstų, o savininkas neliktų nusivylęs savo turimos technikos galimybėmis.

Prietaiso daugiafunkcionalumas – tai pagrindinis kriterijus, kuris padeda apsispręsti. Dviejų zonų vaizdomonitoriai ant galinės sėdynės leidžia mėgautis skirtingomis vaizdo ir garso programomis. Nereikia ginčytis dėl žiūrimo vaizdo siužeto ar kitos pramogos.

Daug laiko kelyje praleidžiantis asmuo DVD prietaiso teikiama nauda net neabejoja. Būtų šaunu, jei dauguma vairuotojų sau leistų mėgautis moderniomis pramogomis. Kelionėje skaičiuoti elektros stulpus ne visada būna smagu, o monitoriuje šaudyti kitos planetos priešus – įdomu.

Žinoma, taupumas čia gali greitai pakišti koją. Nepatartina pirkti prietaisą pas neaiškius pardavėjus ar iš antrų rankų. Numatykite ne tik savo biudžetą, bet ir visus poreikius. Automobilių vaizdo aparatūra, pramogos automobilyje patinka daugeliui, bet joms reikia tinkamai pasiruošti.

Registruotis automobilio vaizdo įrangos montavimui

REGISTRUOTIS