Registruotis automobilio serviso paslaugoms

UŽSISAKYTI

Registruotis automobilio serviso paslaugoms

UŽSISAKYTI

Automobilių signalizacijos 1, 2, 3, 4 lygiams

Automobilių signalizacijos – technika, kurios reikia draudžiantis atitinkamais KASKO lygiams. Kiekviena draudimo bendrovė kelia skirtingus reikalavimus automobilių apsaugos sistemų lygiams, todėl pirmiausia turite žinoti tai, kokioje bendrovėje planuojate drausti automobilį ir tik po to bus galima parinkti atitinkamą apsaugos sistemą Jūsų automobiliui, kadangi kiekviena bendrovė turi ne tik skirtingus reikalavimus, bet ir skirtingus apsaugos sistemų lygius: 1+ / 1 lygis, 2+ / 2 lygis, 3 lygis ir vis dažniau pasitaikantis 4 lygis. Jeigu jau išsirinkote draudimo bendrovę, kurioje planuojate drausti savo automobilį KASKO draudimu ir žinote kokio lygio signalizacijos yra reikalaujama – užsukite pas mus ir mes nustatysime Jūsų automobilio signalizacijos lygį. Jeigu reikės – papildomai sumontuosime apsaugos sistemą ir NEMOKAMAI išrašysime pažymą draudimo bendrovei, patvirtinančią Jūsų automobilio signalizacijos lygį.

Nemokamas automobilio apsaugos lygio nustatymas

+370 622 11111

REGISTRUOTIS

Automobilių signalizacijos – kokios man reikia?

Pirmiausia, prieš renkantis apsaugos sistemą yra būtina nustatyti ar automobilyje yra signalizacija – gamyklinė apsaugos sistema, ir kokį saugumo lygį ji atitinka. Naujesnių modelių automobiliuose dažnai būna sumontuota visus reikalavimus atitinkanti gamyklinė apsaugos sistema, todėl tereikia tik išrašyti tai patvirtinančią pažymą.

PASITIKRINK SAVO AUTOMOBILIO SIGNALIZACIJOS LYGĮ

Automobilių apsaugos sistemų lygiai

Radiolokacinė paieškos sistema SHERLOG Optimum Comfort / Premium / Ultra Comfort. Priklausomai nuo draudimo bendrovės, papildomai gali būti reikalaujamas nepriklausomas imobilizatorius ir/arba garsinė apsaugos sistema su posvyrio pokyčio jutikliais, tūrio davikliais. Taip pat atliekamas ir automobilio žymėjimas (registruojamas VĮ „Regitra“).

Reikalaujama garsinė apsaugos sistema su autonomine sirena ir posvyrio bei tūrio pokyčio jutikliais. Nepriklausomas imobilaizeris prieš atvirą vagystę su variklio blokada. Taip pat atliekamas ir automobilio žymėjimas (registruojamas VĮ „Regitra“).

Garsinė apsaugos sistema su autonomine sirena ir posvyrio bei tūrio pokyčio jutikliais. Papildomai gali būti reikalaujama nepriklausomo imobilaizerio su variklio blokada arba automobilio žymėjimas (registruojamas VĮ „Regitra“).

Garsinė apsaugos sistema arba nepriklausomas imobilaizeris.

Jeigu turite klausimų apie automobilių apsaugos sistemas ir jų lygius, bei draudimo bendrovių keliamus reikalavimus – rašykite mums ir pasistengsime atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.

Mūsų sumontuotų signalizacijų automobiliuose pavyzdžiai

Būkite budrūs

Automobilio signalizacijos, draudimas, tai tik techninės priemonės, kurios teoriškai turėtų apsaugoti nuo įvairių rūpesčių. Šioje vietoje nereikia pamiršti ir savęs, nes dauguma progų vagystėms sukuria patys automobilio savininkai. Neužrakintos durelės, neįjungta signalizacija, praviras langas, gera garso aparatūra, multimedijos sistema o ant sėdynės guli skaitmeninis fotoaparatas, su žinomo gamintojo logotipu, ar kiti daiktai, kurie gali pritraukti vagių dėmesį. Juk vagis domina ne tik transporto priemonė, bet ir joje esantis turtas.

Šią problemą gali išspręsti tik pilietiškumas. Geri santykiai su kaimynais ar visuotinis blogio netoleravimas, ilgapirščiams sutrukdys atlikti negražius darbus. Kol mokomės būti aktyviais visuomenės nariais — patikimos automobilio signalizacijos leis išvengti nereikalingų problemų.

Sherlog = saugumas

Žinoma, viena saugos priemonė viso darbo atlikti nesugeba. Jų komplektas — tai jau iššūkis ir nemenką patirtį turintiems vagims. Visi esame matę filmus, kur ilgapirščiai automobilio signalizaciją geba nuginkluoti dviejų pirštų spragtelėjimu. Panašių situacijų gali pasitaikyti ir kasdieniniame gyvenime, bet jis kupinas netikėtumų ir ilgai ruoštas planas, praturtėti kito asmens sąskaita, gali nueiti šuniui ant uodegos, jei radijolokacinė (palydovinė) signalizacija bus laiku įmontuota į Jūsų automobilį.

Dabartinėje automobilių apsaugos sistemų rinkoje jų pasiūla yra nemaža. Automobilių signalizacijos yra įvairiausių kainų, vienos pasižymi kintamais kodais, kitos nedideliais davikliais ar posvyrio kampo jutikliais. Pasirinkimas nemažas, o kiekviena sistema turi savo pliusų ir minusų. Anksčiau išvardintos sistemos tinka apsisaugoti nuo lengvo grobio ištroškusių chuliganų ar eilinių vagių. Dėja, egzistuoja ir paslaptingieji profesionalai, juos sulaikyti ar atbaidyti gali tik geresnės automobilių signalizacijos, šiuo atvėju – Sherlog.

Radijolokacinės (palydovinės) paieškos sistemos – didžiausias pranašumas prieš vagis. Čia savo darbą puikiai atlieka naujos kartos palydovinės mobilių objektų stebėjimo ir saugojimo sistemos. Jos pranašumas akivaizdus, nes transporto priemonė visada yra sekama palydovo, kuris greitai ir efektyviai pasako, kur tuo metu randasi prapuolęs asmens automobilis. Tokią sistemą drąsiai galima montuoti ir į senesnės laidos automobilį, nes pakeitus jį, šią sistemą (kurią nuolatos atnaujiname) galime permontuoti į naujai įsigytą transporto priemonę.

Saugumas — vertybė, kol neišmokome juo pasirūpinti patys, technologinės naujovės šį nemalonų darbą atliks už jus.