Registruotis automobilio serviso paslaugoms

UŽSISAKYTI

Registruotis automobilio serviso paslaugoms

UŽSISAKYTI

2 Lygio Signalizacija MD Guard

MD Guard 2 lygio apsaugos sistema

Antrajam KASKO signalizacijos lygiui reikalaujama garsinė apsaugos sistema su autonomine sirena ir posvyrio bei tūrio pokyčio jutikliais. Papildomai montuojamas nepriklausomas imobilaizeris prieš atvirą vagystę su variklio blokada. Taip pat atliekamas ir automobilio žymėjimas (registruojamas VĮ „Regitra“).

Signalizacijos sistemos veikia tuo pačiu radiolokacijos principu. Tai aktyvi radiolokacinė paieškos sistema, kuri nereikalauja iš kliento jokių papildomų veiksmų. Savininkas identifikuojamas specialios registracijos pultelio (pakabuko) pagalba, kuris gali būti pas Jus kišenėje arba prikabinta prie raktų.

SHERLOG
Mini comfort

Skirtingai nuo kitų Sherlog sistemų, pastaroji yra su šiek tiek silpnesniu siųstuvu, tačiau su tokiais pačiais komponentais. Ši sistema atitinka 2 KASKO apsaugos lygį.

Atitinka 2 KASKO lygį

Nuo 526.00 EUR

MD GUARD

MD GUARD, veikianti GSM lokalizacijos principu, nors sistema pagrįsta GSM technologijomis, ji, kaip ir visos SHERLOG sistemos, yra atspari bet kokioms blokavimo priemonėms.

Atitinka 2 KASKO lygį

Nuo 120.00 EUR

Kompleksinė
apsaugos sistema

Apsaugos sistemos principas skiriasi nuo radiolokacinių bei GSM technologijų. Ši sistema apsiriboja šiomis technologijomis:

  • Garsinė apsaugos sistema;
  • Tūrio, smūgio ir posvyrio jutikliai;
  • Autonominė sirena;
  • Apsauga nuo atviros vagystės.

Atitinka 2 KASKO lygį

Nuo 330.00 EUR