Parktronikai – (parkavimo sistema) nuo 120 €  su įmontavimu ir 12mėn. garantija!

Parktronikai (parkavimo sistema) palengvina automobilio manevravimą nedidelėje erdvėje, kur daug kliūčių, ypatingai tamsiu paros metu. Parktronikai (parkavimo sistema) yra įrengti automobilio priekiniame ir galiniame buferyje (arba tik galiniame), kurie apie kliūtį signalizuoja garsu bei ekrane rodomas atstumas iki kliūties. Todėl Jums bus gerokai lengviau bandant pastatyti automobilį siauroje erdvėje, bandant įsisprausti tarp dviejų kitų automobilių arba vairuojant didesnių gabaritų automobilį. Naudodamiesi parkavimo sistema vairuotojai gali priparkuoti automobilį stovėjimo aikštėleje visiškai be jokio vargo ir nerimo jog kliūdys kliūtį. Taip pat siūlome parktronikus (parkavimo sistemas) su galinio vaizdo kamera.

parktronikai-parkavimo-sistemos

Susisiekime! Apsaugokime Jus ir Jūsų turtą!

Siųsti užklausą

Visi pamename kiek laiko mokėmės tinkamai parkuoti automobilį, kai reikėjo laikyti teises. Svarbu mokėti ne tik jį suvaldyti slidžiame kelyje, bet ir tinkamai pastatyti. Stovėjimo vietų miestuose niekada visiems neužteks. Šį veiksmą dera atlikti precižiškai, bet daugumai, tai sunkiai įveikiama užduotis.

Ne bėda, juk galima įsigyti parkavimo sistemą, kuri padeda išvengti nereikalingų problemų. Draudimo kompanijos pastebėjo, kad iki trečdalio visų eismo įvykių nutinka, kai važiuojama atbuline eiga. Suprantama, kad pati efektyviausia priemonė, kuri padeda išvengti susidūrimo – patikima parkavimo sistema. Ji nuolat perspėja vairuotoją apie artėjančias kliūtis, padeda jų išvengti. Tinkamai įdiegta sistema padės visiems vairuotojams saugiai ir paprastai pastatyti savo automobilį, net ir siauriausioje stovėjimo vietoje. Nereikės prašyti praeivių pagalbos ar visada keliauti su draugu, kuris gali išlipti iš automobilio ir rankų judesiais įspėja apie artėjančią kliūtį.

Viską galima atlikti paprasčiau ir efektyviau, tereikia išsirinkti automobilinę parkavimo sistemą. Žinoma, ji už jus transporto priemonės nepriparkuos, bet bamperyje sumontuoti ultragarsiniai jutikliai per garsiakalbį ar ekraną įspės apie atstumą iki kliūties. O tai palengvina manevravimą erdvėje. Ši sistema yra nepakeičiama, kai už lango smarkiai lyja, didelis rūkas ar tamsus paros metas.

Parktronikai – visiems

Išskirti vieną vairuotojų segmentą, kurie turėtų pasirūpinti šia sistema, praktiškai neįmanoma. Ji tinka tiek pradedantiems, tiek ir patyrusiems vairuotojams, žinoma, ir vyresnio amžiaus asmenims, nes jiems ne visada lengva teisingai įvertinti atstumą ar automobilio gabaritus. Nedideli prietaisai leidžia greičiau ir paprasčiau pastatyti savo automobilį bet kurioje parkavimo vietoje. Nereikia tuščiai gaišti laiko, nervintis ar nemandagiai keiktis.

Parkavimo sistemą galima sumontuoti bet kuriame automobilyje. Kaina – įkandama, o ne retai ir labai nedidelė. Žinoma, diegimo darbus visada reikia patikėti specialistams. Jie viską teisingai atliks ir diegdami sistemą automobilio priekinėje ir galinėje dalyse sumontuos keturis ultragarso jutiklius, kurie praneš apie artėjančias kliūtis. Galima montuoti ir vaizdo kameras, kurios visą informaciją perduos į automobilio multimedijos įrenginį. Pasirinkimas atviras, nors vaizdo kameros turi savo išskirtinių privalų. Automobilio ekrane galima matyti visas aplink esančias kliūtis, nesudėtinga orientuotis aplinkoje.

Ateis ta diena, kai automobiliai gebės patys prisiparkuoti. Jos dar teks palaukti. Vis tik į parkavimo sistemą numoti nereikia. Ji padeda tiksliai atlikti veiksmą bei saugoti turimą turtą.