Registruotis automobilio remonto paslaugoms

UŽSISAKYTI

Registruotis automobilio remonto paslaugoms

UŽSISAKYTI

Parktronikai - parkavimo sistema

Parkavimo sistemų montavimas Kaune, suteikiama 12 mėn. garantija

Parktronikai (parkavimo sistema) palengvina automobilio manevravimą nedidelėje erdvėje, kur daug kliūčių, ypatingai tamsiu paros metu. Parktronikai (parkavimo sistema) yra įrengti automobilio priekiniame ir galiniame buferyje (arba tik galiniame), kurie apie kliūtį signalizuoja garsu bei ekrane rodomas atstumas iki kliūties, todėl Jums bus gerokai lengviau pastatyti automobilį siauroje erdvėje, bandant įsisprausti tarp dviejų kitų automobilių arba vairuojant didesnių gabaritų automobilį. Naudodamiesi parkavimo sistema vairuotojai gali priparkuoti automobilį stovėjimo aikštelėje be jokio vargo ir nerimo, jog kliūdys kliūtį. Taip pat siūlome parktronikus (parkavimo sistemas) su galinio vaizdo kamera.

Visi pamename kiek laiko mokėmės tinkamai parkuoti automobilį, kai reikėjo ruoštis vairavimo egzaminui . Svarbu mokėti automobilį  suvaldyti ne tik slidžiame kelyje, bet ir tinkamai pastatyti. Stovėjimo vietų miestuose niekada visiems neužteks. Šį veiksmą dera atlikti precižiškai, bet daugumai, tai sunkiai įveikiama užduotis.

Neoriginalaus tipo parkavimo sistema (viena pusė)

120 EUR

užsakyti

Originalaus tipo parkavimo sistema (viena pusė)

180 EUR

užsakyti

Trečdalis eismo įvykių įvyksta parkuojantis

Ne bėda, juk galima įsigyti parkavimo sistemą, kuri padeda išvengti nereikalingų problemų. Draudimo kompanijos pastebėjo, kad iki trečdalio visų eismo įvykių nutinka, kai važiuojama atbuline eiga. Suprantama, kad pati efektyviausia priemonė, kuri padeda išvengti susidūrimo – patikima parkavimo sistema. Ji nuolat perspėja vairuotoją apie artėjančias kliūtis tokiu būdu padėdama jų išvengti. Tinkamai įdiegta sistema padės visiems vairuotojams saugiai ir paprastai pastatyti savo automobilį net ir siauriausioje stovėjimo vietoje. Nereikės prašyti praeivių pagalbos ar visada keliauti su draugu, kuris gali išlipti iš automobilio ir rankų judesiais įspėti apie artėjančią kliūtį.

Viską galima atlikti paprasčiau ir efektyviau, tereikia išsirinkti automobilinę parkavimo sistemą. Žinoma, ji už jus transporto priemonės nepriparkuos, bet bamperyje sumontuoti ultragarsiniai jutikliai per garsiakalbį ar ekraną įspės apie atstumą iki kliūties. O tai palengvina manevravimą erdvėje. Ši sistema yra nepakeičiama, kai už lango smarkiai lyja, didelis rūkas ar tamsus paros metas.

Parktronikai – visiems

Išskirti vieną vairuotojų segmentą, kurie turėtų pasirūpinti šia sistema, praktiškai neįmanoma. Ji tinka tiek pradedantiems, tiek ir patyrusiems vairuotojams, žinoma, ir vyresnio amžiaus asmenims, nes jiems ne visada lengva teisingai įvertinti atstumą ar automobilio gabaritus. Nedideli prietaisai leidžia greičiau ir paprasčiau pastatyti savo automobilį bet kurioje parkavimo vietoje. Nereikia tuščiai gaišti laiko, nervintis ar nemandagiai keiktis.

Parkavimo sistemą galima sumontuoti bet kuriame automobilyje. Kaina – įkandama, o ne retai ir labai nedidelė. Žinoma, diegimo darbus visada reikia patikėti specialistams. Jie viską teisingai atliks ir diegdami sistemą automobilio priekinėje ir galinėje dalyse sumontuos keturis ultragarso jutiklius, kurie praneš apie artėjančias kliūtis. Galima montuoti ir vaizdo kameras, kurios visą informaciją perduos į automobilio multimedijos įrenginį. Pasirinkimas atviras, nors vaizdo kameros turi savo išskirtinių privalumų. Automobilio ekrane galima matyti visas aplink esančias kliūtis, nesudėtinga orientuotis aplinkoje.

Ateis ta diena, kai automobiliai gebės patys prisiparkuoti, tačiau jos dar teks palaukti. Vis tik į parkavimo sistemą numoti nereikia. Ji padeda tiksliai atlikti veiksmą bei saugoti turimą turtą.

Registruotis parkavimo sistemos montavimui

REGISTRUOTIS