Registruotis automobilio serviso paslaugoms

UŽSISAKYTI

Registruotis automobilio serviso paslaugoms

UŽSISAKYTI

SHERLOG Signalizacija

SHERLOG Signalizacija – Radiolokacinė apsaugos sistema

SHERLOG signalizacija (kitaip vadinama palydovine, radiolokacine sistema) susideda iš miniatiūrinių siųstuvų, kurie veikia radiolokacijos principu yra sumontuojami Jūsų transporto priemonėje. Vagystės atveju, automatizuotu būdu ar davus komandą jie yra aktyvuojami. SHERLOG signalizacijos (paieškos sistemos) stacionarūs lokatoriai, automobiliai bei lėktuvai suteikia galimybę nustatyti Jūsų automobilio buvimo vietą. SHERLOG signalizacija (paieškos sistema) veikia ne tik Lietuvos teritorijoje, bet ir visoje Europoje.

Kaip veikia radiolokacinė sistema?

SHERLOG Signalizacija SecurityCar sistema suveikia automatiškai, jei automobiliu bando pasinaudoti ne savininkas, bet asmenys, ketinantys jį pavogti. Įrenginio siunčiamų signalų nuslopinti neįmanoma. Bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, vogto automobilio paieškos yra labai paprastos. Signalas aptinkamas ne tik automobilį patalpinus jūriniame konteineryje, bet ir slepiant po žeme ar net betoninėje slėptuvėje.

Jei  Jūsų automobilis yra pavagiamas, automobilyje įmontuotas daviklis yra aktyvuojamas ir operatyvinio valdymo centras gauna pavojaus signalą, kurį patvirtina arba paneigia pats transporto priemonės savininkas.

Automobilio buvimo vietą nustato radijo švyturys po ko, į automobilio buvimo vietą yra siunčiama paieškos tarnyba su policijos žinia. Po nedidelių formalumų automobilis grąžinamas savininkui.

Kuo skiriasi Sherlog sistemos?

Visos SHERLOG signalizacijos sistemos veikia tuo pačiu radiolokacijos principu. Tai aktyvi radiolokacinė paieškos sistema, kuri nereikalauja iš kliento jokių papildomų veiksmų. Savininkas identifikuojamas specialios registracijos pultelio (pakabuko) pagalba, kuris gali būti pas Jus kišenėje arba prikabintas prie raktų.

Jeigu automobilis pajudės iš vietos be minėto registracijos pultelio – sistema aktyvuosis, ir ims siųsti radijo signalą į operatyvinį valdymo centrą, o signalą bus nedelsiant reaguojama ekipažais.

Šios radijo lokacijos principu pagrįstos sistemos neįmanoma neutralizuoti, o bet koks bandymas ją nuslopinti yra nedelsiant nustatomas Operatyvinio valdymo centre ir yra imamasi atitinkamų priemonių.

SHERLOG
Mini comfort

Montuojamas silpnesnis paieškos siųstuvas, tačiau su tokiais pačiais komponentais.

Atitinka 2 KASKO lygį

Nuo 526.00 EUR

SHERLOG
Optimum comfort

Tai optimaliausio stiprumo siųstuvai, kurie tinka 1 KASKO apsaugos lygiui.

Atitinka 1 KASKO lygį

Nuo 935.00 EUR

SHERLOG
Premium/ Ultra
comfort

Sustiprinta SHERLOG sistema, kuriai naudojami dubliuoti mazgai leidžiantys išvengti sistemos išmontavimo  galimybės po automobilio vagystės.

Atitinka 1 KASKO lygį

Nuo 1236.00 EUR
Auto palydovinė signalizacija garantuoja ramų nakties miegą

Kiekvienais metais automobilių vagysčių daugėja. Automobilių signalizacijos tampa lengvai perkandamu riešutu vagims, nėra jokios patikimos apsaugos sistemos. Panašiomis mintimis dažniausiai atakuojami automobilių savininkai.

Saugumas — svarbus gyvenimo kokybės rodiklis. Jei gyvensime nuolatinėje baimėje  , nesugebėsime dirbti, uždirbti ir įsigyti automobilį. Akivaizdu, kad saugumu dera pasirūpinti patiems. Tinkama ir gera automobilio signalizacija leis lengviau atsikvėpti, o palydovinė signalizacija – patikimiausia iš siūlomų rinkoje. Blogiausiu atveju ir KASKO draudimas galėtų pagelbėti.

Sistemos funkcijos

Premium Comfort

Premium Ultra

Optimum Cofort

Mini Comfort

MD Guard

Apsaugos lygis

pirmas

pirmas

pirmas

antras

antras

Veikimo pagrindas

radiolokacija

radiolokacija

radiolokacija

radiolokacija

GSM lokalizacija

Sistema yra automatinė

taip

taip

taip

taip

taip

Aktyvacija rankiniu būdu po pranešimo apie vagystę

taip

taip

taip

taip

taip

Automatinė aktyvacija

taip

taip

taip

taip

ne

Galingesnis siųstuvas

taip

taip

taip

ne

ne

Apsauga nuo tyčinio pažeidimo / išmontavimo

taip

taip

ne

ne

ne

Būkite budrūs!

Palydovinė signalizacija, slapti degimo įrenginiai, draudimas – tai tik techninės priemonės, kurios teoriškai turėtų apsaugoti nuo įvairių rūpesčių. Reikėtų nepamiršti, kad dažnu atveju patys automobilių savininkai pamiršta užrakinti automobilio dureles, neįjungia signalizacijos, palieka pravirus langus, o ant sėdynės guli skaitmeninis fotoaparatas su žinomo gamintojo logotipu, gera garso aparatūra ar kiti daiktai, kurie gali pritraukti vagių dėmesį. Juk vagis domina ne tik transporto priemonė, bet ir joje esantis turtas.

Šią problemą gali išspręsti tik pilietiškumas. Geri santykiai su kaimynais  gali padėti išvengti ilgapirščių sukeltų nepatogumų ar nuostolių.  Kol mokomės būti aktyviais visuomenės nariais — automobilio patikima radiolokacinė (palydovinė) signalizacija leis išvengti nereikalingų problemų.

Sherlog = saugumas

Žinoma, viena saugos priemonė viso darbo atlikti nesugeba. Jų komplektas — tai jau iššūkis ir nemenką patirtį turintiems vagims. Visi esame matę filmus, kur ilgapirščiai automobilio signalizaciją geba nuginkluoti dviejų pirštų spragtelėjimu. Panašių situacijų gali pasitaikyti ir kasdieniame gyvenime, bet jis kupinas netikėtumų ir ilgai ruoštas planas praturtėti kito asmens sąskaita gali nueiti šuniui ant uodegos, jei radiolokacinė (palydovinė) signalizacija bus laiku įmontuota į Jūsų automobilį.

Dabartinėje automobilių apsaugos sistemų rinkoje jų pasiūla yra nemaža. Automobilių signalizacijų kainų spektras yra pakankamai platus,  vienos pasižymi kintamais kodais, kitos nedideliais davikliais ar posvyrio kampo jutikliais. Pasirinkimas nemažas, o kiekviena sistema turi savo pliusų ir minusų. Anksčiau išvardintos sistemos tinka apsisaugoti nuo lengvo grobio ištroškusių chuliganų ar eilinių vagių. Deja, egzistuoja ir paslaptingieji profesionalai, juos sulaikyti ar atbaidyti gali tik geresnės automobilių apsaugos sistemos, šiuo atveju – SHERLOG.

Radiolokacinės (palydovinės) paieškos sistemos – didžiausias pranašumas prieš vagis

Čia savo darbą puikiai atlieka naujos kartos palydovinės mobilių objektų stebėjimo ir saugojimo sistemos. Jų pranašumas akivaizdus, nes transporto priemonė visada yra sekama palydovo, kuris greitai ir efektyviai pasako, kur tuo metu yra dingęs asmens automobilis. Tokias sistemas galima montuoti ir į senesnės laidos automobilį, nes pakeitus jį, šias sistemas (kurias nuolatos atnaujiname) galime permontuoti į naujai įsigytą transporto priemonę.

Patikima saugos sistema gali padėti apsaugoti transporto priemonę ir jaustis jos savininkui ramiam dėl savo turto