PRIVATUMO POLITIKA

Sveiki atvykę į  MDgroup.lt (toliau – Mes) internetinės parduotuvės mdgroup.lt svetainę (toliau – Internetinė svetainė). Šioje skiltyje rasite Mūsų Internetinės svetainės privatumo politikos taisykles (toliau – Privatumo politika). Detalesnę informaciją apie Mus galite rasti Internetinės svetainės skiltyse „Apie mus“ ir „Kontaktai“. Mūsų priimta Privatumo politika nustato, kaip ir kodėl Mes tvarkome informaciją apie Jus, surinktą Interneto svetainėje. Taigi, jeigu Jums kyla klausimų dėl asmens duomenų tvarkymo, prašome perskaityti šią Privatumo politiką. Jūs, naudodamasis Internetine svetaine, įsipareigojate laikytis šioje Internetinėje svetainėje skelbiamų taisyklių ir sutinkate su šia Privatumo politika. Jeigu Jūs nesutinkate laikytis Internetinės svetainės taisyklių ir šios Privatumo politikos, Jūs negalite toliau naudotis Mūsų Internetine svetaine.

KODĖL MES RENKAME INFORMACIJĄ IŠ JŪSŲ IR APIE JUS?

Siekiant įsigyti Mūsų prekes, Jūs Internetinėje svetainėje turite pateikti asmens duomenis, tokius kaip vardas, pavardė, adresas, kuriuo bus pristatomos prekės, telefono numeris bei kitus prekių pristatymui būtinus duomenis. Pateikdami šiuos būtinus duomenis, be kurių joks sutarčių sudarymas ir vykdymas būtų neįmanomas, Jūs duodate Mums sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis užsakytų prekių pirkimo-pardavimo sutarčių sudarymo ir vykdymo tikslu.

KIEK LAIKO JŪSŲ PATEIKTA ASMENINĖ INFORMACIJA YRA SAUGOJAMA?

Jūsų pateikti duomenis bus saugomi 5 (penkerius) metus nuo šių duomenų pateikimo Mums arba paskutinio pasinaudojimo Mūsų teikiamomis paslaugomis. Mes dedame pagrįstas pastangas, kad Jūsų pateikti duomenis būtų saugūs. Suėjus 5 (penkerių) metų terminui, Mes sunaikinsime Jūsų pateiktą informaciją.

KAIP SUSIPAŽINTI SU PATEIKTA INFORMACIJA?

Jūs turite teisę susipažinti su informacija, susijusia su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, taip pat turite teisę reikalauti šiuos duomenis ištaisyti bei teisę nutraukti Jūsų asmens duomenų tvarkymą. Pageidaudami atlikti šiuos veiksmus, kreipkitės į Mus informaciniu el. pašto adresu, nurodytu Internetinės svetainės skiltyje „Kontaktai“ arba žemiau šioje Privatumo politikoje. Jūsų teises įgyvendinantys veiksmai bus atlikti ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo kreipimosi dienos. O gavę prašymą pateikti su Jumis susijusią informaciją, tai atliksime nemokamai, tačiau ne dažniau nei kartą per metus.

SLAPUKAI

Slapukai – mažos rinkmenos, kurios yra siunčiamos į vartotojo tinklo naršyklę, bei pirmą kartą apsilankius svetainėje patalpinamos naršančiųjų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Vėliau svetainėje slapukai naudojami, siekiant užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui, kuomet identifikuojamas vartotojo kompiuteris bei palengvinama prieiga prie tinklapio ar jame esančios informacijos, taip kuo patogiau vartotojui pritaikant svetainės turinį.

SLAPUKAI NAUDOJAMI ŠIAIS TIKSLAIS:

  • Siekiant užtikrinti sklandų svetainės naudojimą, veikimą bei naršymo proceso po svetainę palengvinimą.

  • Atpažinti svetainę lankiusį vartotoją bei išsaugoti informaciją apie pirkimo metu įdėtas prekes ar paslaugas į krepšelį bei įvestus duomenis, kad sekantį kartą vartotojui perkant nebereikėtų pakartotinai įvedinėti savo duomenų iš naujo (jei perkama naudojantis tuo pačiu kompiuteriu ar kitu įrenginiu kaip ir pirmąjį kartą).

  • Vartotojo lankymosi svetainėje trukmės, dažnumo stebėjimui bei statistinės informacijos rinkimui, siekiant geriau suprasti vartotojo naršymo elgseną tinklalapyje bei tikslinės rinkodaros orientavimui.

SVETAINĖJE NAUDOJAMI ŠIE SLAPUKAI:

TINKLALAPIO NAUDOJAMI SLAPUKAI

Slapuko pavadinimas

Slapuko paskirtis

Gyvavimo trukmė

PHPSESSID

Skirtas svetainės funkcionalumo vientisumo užtrikrinimui.

Pasibaigus naršymo sesijai

session

Skirtas sesijos metu suteikti galimybę vartotojui greičiau naršyti puslapyje.

2 val nuo įdiegimo/atnaujinimo

user_id

Skirtas vartotojo identifikavimui.

100 dienų

cookieconsent_status

Skirtas išsaugoti vartotojo sutikimą su slapukų naudojimu.

1 metai

attr_filter_clear_all

Skirtas sesijos metu tinkamo prekių filtravimo veikimo užtikrinimui.

Pasibaigus naršymo sesijai

GOOGLE SLAPUKAI

AID, S, DSID, TAID

Google slapukai, skirti reklamos tikslams.

2 mėn.

MAILERLITE SLAPUKAI

mailerlite:webform:shown:*

Mailerlite slapukas, skirtas, kad svetainėje būtų įgalintos teikiamos paslaugos bei užtikrinamas tinkamas jų veikimas.

Neturi galiojimo pabaigos.

__cfduid

Mailerlite slapukas, kurį sukuria CloudFlare servisas tikrinantis patikimą srauto šaltinį.

1 metai.

FACEBOOK SLAPUKAI

_js_reg_fb_ref

Facebook slapukas, skirtas reklamos tikslams.

Iki seanso pabaigos

datr

Facebook slapukas, skirtas naudotojo identifikavimui.

2 metai

Fr, sb

Facebook slapukas, leidžiantis Facebook socialiniui tinklui rodyti reklamą.

3 mėn.

locale

Facebook slapukas, saugantis informaciją apie vartotojo kalbos pasirinkimą Facebook paslaugoje.

7 dienos

reg_ext_ref, reg_fb_gate, reg_fb_ref

Facebook slapukas, saugantis informaciją, apie tai, koks paskutinis tinklapis buvo atidarytas vartotojo, kuris naudojosi Facebook paslauga.

Iki naršyklės uždarymo

wd

Facebook slapukas, kuris reguliuoja Facebook puslapio dydį vartotojo ekrane.

Iki seanso pabaigos

SLAPUKŲ IŠJUNGIMAS

Vartotojas bet kada gali ištrinti arba užblokuoti dalį ar visus įrašytus slapukus savo kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose, pakeisdamas savo naudojamos naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos apie slapukų ištrynimą ar užblokavimą galima rasti naudojamos naršyklės gamintojo svetainėje. Atkreipiame dėmesį, kad atlikus šiuos veiksmus, kai kurios svetainės funkcijos gali dalinai arba visiškai nebeveikti bei būti neprieinamos.

Svetainėje gali būti naudojami trečiųjų šalių (partnerių, statistikos rinkimo sistemų, bendravimo sistemų ir pan.) įskiepiai, kurie taip pat naudoja slapukus savo tinkamo funkcionalumo užtikrinimui. Pabrėžiame, kad svetainės valdytojas nekontroliuoja, negali būti ir nėra atsakingas už trečiųjų šalių naudojamus slapukus, turinį bei šių tinklapių taikomą privatumo apsaugą, su kuria kiekvienu atveju rekomenduojame susipažinti individualiai.

INFORMACIJOS ATSKLEIDIMAS

Mes siekiame užtikrinti Jūsų pateiktos informacijos konfidencialumą ir, normaliomis Mūsų Internetinio puslapio naudojimosi aplinkybėmis, Mes neatskleisime Jūsų pateiktos informacijos kitiems duomenų gavėjams, jeigu to nereikalauja prekių pirkimo pardavimo įgyvendinimo procesas. Tuo atveju, jeigu Jūs pažeidžiate Mūsų priimtas naudojimosi Internetiniu puslapiu ir pirkimo sąlygas arba Mes esame įpareigoti įstatymų ar kitų teisės aktų, Mes galime atskleisti kompetentingoms institucijoms informaciją apie Jus.

PAKEITIMAI

Mes turime teisę be iš ankstinio pranešimo Jums bet kada pakeisti šią Privatumo politiką. Bet koks pakeitimas įsigalioja nuo jo paskelbimo Mūsų svetainėje dienos, todėl siūlome Jums reguliariai tikrinti Mūsų Privatumo politikos nuostatas